وصیت نامه شهید شیر علی شهبازی

بسم الله الرحمن الرحيم وصيت نامه شهيد شير علي شهبازي با سلام و درود به پيشگاه امام زمان عجل الله تعالي فرج و شريف كه خداوند انشاءالله هر چه زودتر فرجش را نزديكتر فرمايد و با ظهور آن حضرت تمامي ظلم و ستم در گيتي ريشه كن شود و از طرف ديگر انتقام خون جوانان […]

بسم الله الرحمن الرحيم

وصيت نامه شهيد شير علي شهبازي

با سلام و درود به پيشگاه امام زمان عجل الله تعالي فرج و شريف كه خداوند انشاءالله هر چه زودتر فرجش را نزديكتر فرمايد و با ظهور آن حضرت تمامي ظلم و ستم در گيتي ريشه كن شود و از طرف ديگر انتقام خون جوانان شهيد و انتقام بچه هاي شهيد حضرت فاطم? زهرا را از زورگويان تاريخ بگيرد و درود سلام به نايب برحقش پير جماران امام امت خميني بت شكن و با سلام و درود به ارواح پاك طيب? شهداي گلگون كفنان كربلاي ايران و با سلام و درود به هم? پيكار جويان خط توحيد و امت پيامبر گونه .

« اينك و صيتم را ادامه ميدهم »

؟ برادران سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و بسيج و ديگر ارگانهاي انقلاب اسلامي بنده از بازوي پرتوان آن ولايت فقيه كمك گرفتم و به جبهه هاي حق عليه باطل عزام [ اعزام ] شدم و اين يك امر الهي بود كه خداوند متعالم نصيب من کرده و با ياري دين و كتاب و پيامبرش مرا دعوت كرد . برادران بسيجي و سپاهي شما به شدت راهتان را ادامه دهيد تا به اميد حق به كربلاي امام حسين ( ع ) برسيد . اين برادران بسيجي و سپاهي شما اين . بصيرتي در قلب تابناك شما هست مبادا از دست بدهيد . شما با اين بصيرت و نيروي الهي مي توانيد به لقاءالله بپيونديد .

« وصيت به خانواده عزيزم »

؟ و مادر دلسوزم فكر نكنيد كه من شما را دوست نداشتم بخدا سوگند بلكه از ته قلب شما را دوست ميداشتم و اين يك اميد الهي بود كه خدواند ؟ از اينكه شما را تنها گذارم و عازم جبهه هاي حق عليه باطل شوم به من داده بود و با پيكارجويان با دشمنان اسلام جنگيدم و امام را تنها گذاشتم ؟ چون شهيد ميشوم چه بصيرتي دارم با پيامبران و امامان همنشين ميشوم مادرجان شيرت را حلالم كن و از خداوند طلب مغفرت ؟ ، پدر جان مرا ببخش و مورد لطف خداوند قرار بده .

خواهران خوب و دلسوزم : اگر شهيد شدم در مجلس عزايم گريه نكنيد زيرا اينكه شهيد شدن كسي گريه دار ؟ يگانه فرزند پدر و مادر و ميو? دل آنهاست .

اي برادران گراميم : در مجلس عزاداريم گريه نكنيد زيرا اينكه گريه ندارد برادرانم براي اينكه براي گريه كنيد در عوض راهم را ادامه دهيد و باكفار و كفر بجنگيد و مرا ببخشيد و مورد رحمت خداوند قرار دهيد

چند كلمه با دوستان و فاميلانم

دوستان و فاميلان عزيزم اگر شهيد شدم براي بنده گريه نكنيد و ناراحت نباشيد و در مجلس عزاداريم ؟ و خنده كنيد زيرا اين مسئله ها تنها چيزيست كه دشمنان اسلام را مأيوس ميكند و اگر کريه [ گريه ] كيند دشمنان اسلام خوشحال ميشود .

و سلام عليكم و رحمة الله و بركات

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگه دار آمين يا رب العالمين رزمندگان اسلام پيروزشان بگردان          

شهيد علي شهبازي ۶۵/۴/۱۹ بعد ازظهر جمعه

 

0
Print Friendly
دکمه اشتراک گذاری تلگرام

One Response to “وصیت نامه شهید شیر علی شهبازی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. Betty گفت:

    Pedro, obrigado pelo esceorecimlnta. Contudo, se Deus criou todas as coisas, criou o mal, o que não faz sentido, partindo de uma entidade perfeita. Talvez o pensamento dos orientais de que na natureza tudo vem em pares antagônicos para haver equilíbrio se encaixe na explicação que você deu. Ou talvez seja só algo “fora da compreensão humana”, explicação que me desconcerta e me afasta das religiões. De qualquer forma, obrigado por expor a opinião católica a respeito disso.

    0

مراسم بعدی هیئت