وصیت نامه شهید حامد کوچک زاده

باور کنید. باورکنید که جنگ هست و جنگ امروز بسی سخت و دشوار تر از دفاع هشت ساله می باشد. بی تفاوتی یعنی اینکه نائب به حق آقام صاحب الزمان(عج) امام خامنه ای عزیز هر بار نسبت به این مسائل تذکر میدهد و ما فقط و فقط می شنویم اما هیچ اقدامی نمی کنیم.

بسم رب الشهدا و الصدیقین

  من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه و منهم من قضی نحبه ومنهم من ینتظر و مابدلوا تبدیلا               

بعضی از ان مومنان بزرگ مردانی هستند که به عهدو پیمانی که با خدا بسته اند کاملا وفا کردند و بر آن عهد ایستادگی نموده اند(تا برای خدا شهید شده)و برخی با انتظار(فیض شهادت) مقاومت کرده و هیچ عهد خود را تغییر ندادند.

سلام و درود ما محضر مبارک قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الا عظم(عج)

سلام و درود ما بر معمار کبیر انقلاب اسلامی که روح تازه ای به اسلام بخشید

سلام درود ما بر امام خامنه ای عزیز که همه هستی ام فدایش

سلام و درود ما بر همه دلدادگان حضرت ارباب که درس ازادگی و مبارزه و قیام را به ما اموخت تا زیر بار ظلم و ستم نرویم و در هر زمان و مکان مقابل یزیدیان زمانه که مصداق اتم آن همین آمریکا(شیطان بزرگ)می باشد بایستیم.یزیدیان زمانه ای که به وجود آوردن گروه های تکفیری(مانند داعش) در صدد نابود کردن اسلام حقیقی هستند.

آری!حال در این زمان فرزندان خمینی(ره)می روند تا با خون خود عقیده و ایمان حجاب و عفاف مردانگی و شرف اسلام ناب محمدی را از هجوم حرامیان پلشت نگهبان باشند باشد که با پشتیبانی از  ولی زمانه قدردان خون این عزیزان باشیم.

و سخت ترین و مشکل ترین کار ماندن و گوش به فرمان و اطاعت کردن از ولی ورهبر می باشد که بار ها و بارها تاکید داشته که هان ای فرزندان روح الله! دارد تهاجم فرهنگی ناتوی فرهنگی جنگ نرم رخ میدهد مراقب باشید.مراقب باشید و اجازه ندهید داستان کربلا دوباره تکرار گردد.

نگذارید داستان اندلس دوباره تکرار گردد.

هان ای دوستان!سینه زن های حضرت ارباب

بر حذر باشید که بعد از گذشت سه دهه از انقلاب  هنوز جنگ به پایان نرسیده است.باور کنید.باورکنید که جنگ هست و جنگ امروز بسی سخت و دشوار تر از دفاع هشت ساله میباشد.

دشمن با تمام قوا از زمین و آسمان در حال حمله به مرز های اعتقادی و ایمانی ماست.حرکتی کنید.

امروز دشمن در خصوصی ترین لحظات ما و به خصوصی ترین مکان های ما نفوذ کرده و بنیان خانواده که یکی از ارکان مهم جامعه میباشد را از هم پاشیده.

وچگونه است که ما نسبت به این مسائل بی تفاوتیم.ولله قسم که اگر هر کدام از ما به اینجا (بی تفاوتی) برسد  یعنی این که دشمن تیر خلاص به ما زده است.

بی تفاوتی یعنی هر کس به فکر خور و خواب و خشم و شهوت باشید ولا غیر

بی تفاوتی یعنی اینکه نائب به حق آقام صاحب الزمان (عج) امام خامنه ای عزیز هر بار نسبت به این مسائل تذکر میدهد و ما فقط و فقط  میشنویم اما هیچ اقدامی نمیکنیم.

بی تفاوتی یعنی سکوت در مقابل قتل عام و غارت مسلمانان یعنی سکوت در مقابل از بین بردن اسلام .

دوستان اجازه ندهید این مسائل در جامعه عادی شود.

یقین بدارید دشمنان قسم خورده ما در صدد عادی سازی و از بین بردن آرمان های شیعه میباشند.

همانا که آرمان ما تحقق بخشیدن به عدالت در کره زمین و ستاندن حق مظلومان وستم دیدگان عالم میباشند.

حقیر هم به جهت پاسداری از اسلام ناب محمدی و پایداری پرچم مقدس اسلام و مبارزه با استکبار جهانی نابودی ظلم و ستم و نابودی اسلام آمریکایی که با ظهور گروه های تکفیری خود را نشان داده است میروم.

باشد که اسلام عزیز سربلند و پیروز گردد.

از همسر دلسوزو مهربان زحمتکش و عزیز تر از جانم به پاس زحمات فراوانی که در این مدت کشیدو سختی های فراوانی را تحمل کرد ممنون و متشکرم .

امیدوارم همچنان زینب وار به زندگی خود ادامه دهی و فرزندانمان را کماکان ولایی تربیت کنی.

همسر روز های سرد و گرم من! من را به خاطر کمی ها و کاستی ها ببخش و حلالم کن.مثل همیشه محتاج دعاهای خیرت هستم.اگر نبود مقاومت و پشتیبانی های تو هرگز به جایی نمیرسیدم.از خدای کریم برای هزارمین هزاران هزار بار متشکرم که چنین نعمت خوبی به من عطا فرمود.

در پایان از تمامی برادران و خواهران و دوستان و آشنایان حلالیت می طلبم.

 

نوکر نوکران ارباب حسین (ع)

حامد کوچک زاده

۹۴/۱۰/۴

وصیتنامه شهید حامد کوچک زاده

وصیتنامه شهید حامد کوچک زاده

tmp_IMG_20160208_174457-1114624771

0
Print Friendly
دکمه اشتراک گذاری تلگرام

0 Responses to “وصیت نامه شهید حامد کوچک زاده”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مراسم بعدی هیئت