مراسم بعدی هیئت

معرفی کتاب

با فرزندان در اینترنت

کتاب «با فرزندان در اینترنت» به طور خلاصه و کاربردی به بررسی آسیب های استفاده لجلم گسیخته از اینترنت و شیوه مواجهه والدین با علاقه زیاد فرزندانشان به این فناوری جدید می پردازد. مطالعه این کتاب را به همه والدین دلسوز توصیه می کنیم.

نظرات علمای شیعه درباره کتاب المراجعات (اثری ماندگار از علامه شرف الدین)

المراجعات یکی از کتب شیعه ‌است که توسط سید عبدالحسین شرف الدین موسوی نوشته شده‌است. در سال ۱۳۳۱ هجری قمری، نویسنده کتاب به مصر رفته و با شیخ سلیم بشری، رییس دانشگاه الازهر دیدار می‌کند. این دیدار باعث مباحثه آن دو در حول اعتقادات شیعه و سنی می‌شود که به صورت نامه ادامه پیدا می‌کند و این نامه ها در کتاب المراجعات جمع‌ آوری شده ‌است. آنچه زیبایی این کتاب را دوچندان کرده ...

فرمول رهایی (کتاب خصوصی پسران)

این کتاب حاوی روشی فوق العاده مؤثّر برای ترک خودارضایی (استمنا،) است.همراهی گام به گام با این روش کاربردی، فرد را به رهایی از این کار می رساند؛ حتی اگر تا حد زیادی به آن عادت کرده باشد.

کلیدهای رفتار با نوجوانان

این کتاب شامل توصیه هایی در مورد نحوه برخورد با رفتارهای ویژه نوجوانان و مشکلات آنهاست. شما در این کتاب با رفتارهایی که معمولا از جانب والدین مورد غفلت قرار می گیرد آشنا خواهید شد و نحوه برقراری ارتباطی نزدیک و مؤثر با فرزندتان را خواهید آموخت.

تربیت چه چیز نیست؟

این کتاب با نگاهی‌ سلبی‌ به‌ مفهوم‌ و جایگاه‌ تربیت‌ سعی‌ دارد آنچه‌ را که‌ در جامعة‌ کنونی‌ به‌ نام‌ تربیت‌ انجام‌ می‌گیرد از بنیاد واژگون‌ نشان‌ داده‌ و پیامدهای‌ منفی‌ آن‌ را برملا سازد زیرا اگر بدانیم که تربیت چه چیز نیست و بتوانیم به قلمرو آنچه که «غیرتربیت» است وارد شویم به مراتب بهتر می­توانیم به قلمرو آنچه تربیت هست تسلط یابیم .

کتاب «تربیت کودک»

کتاب «تربیت کودک» از کتاب های مهم و بسیار مفید در تربیت کودکان و نوجوانان می باشد و مطالعه آن به همه والدین، معلمان و مربیان تربیتی توصیه می شود.